Всі ми знаємо, як важко здивувати сучасних дітей. А скільки багато часу потрібно провести в пошуках потрібного подарунка! Для того, щоб заощадити час нашим клієнтам в цьому трудомісткому процесі, ми створили інтернет - ресурс 3PENART, на якому представили найкращий подарунок для розвитку творчих здібностей дитини. У нашому інтернет -магазині представлені найсучасніші 3д ручки.

 

    Ось основні 8 доводів, чому краще співпрацювати з нами:

 

1.Ми є офіційними представниками 3д ручки в Україні.

Пропонуємо Вам оригінальні ручки, які мають голограмму і гарантійний стікер. Ми хочемо, щоб дітки користувались якісними товарами, а мами і тата витрачали сімейний бюджет ефективно і з користю.

 

2. Перша в Україні школа 3д малювання.

Нам дуже пощастило з клієнтами - це творчі діти та їх сучасні батьки. Ми піклуємося про наших клієнтів і звичайно хочемо, щоб 3д ручка стала важливим елементом розвитку дитини. Для цього наша команда 3DPENART створила школу малювання 3д ручкою, де кожна дитина зможе поетапно розкривати і розвивати свої вміння, а також вдосконалюватися малюючи все більш складні фігури в повітрі.

 

3. Розвиваємося разом!

Ми не просто магазин 3д ручок - ми магазин гарного настрою! Для підтримки наших креативних, творчих дітей ми постійно створюємо нове тематичне відео на YOUTUBE каналі для гарного настрою та позитивних емоцій.

 

4. Приємні ціни, акції та конкурси.

Ми здивуємо Вас своїми цінами. Часто ми проводимо різні акції, які здатні значно заощадити сімейний бюджет, проводимо цікаві конкурси та даруємо подарунки.

 

5. Професійний сервіс.

Ми раді поспілкуватися з нашими клієнтами і підібрати кращу модель 3д ручки для Вашої дитини. Всі моделі 3д ручок, які представлені в нашому інтернет - магазині будуть доставлені Вам в повній відповідності (модель, колір) замовленню в найкоротший термін. Перед кожною відправкою, ми тестуємо ручку і відправляємо Вам 100% якісний товар.

 

6. Відповідність товару фотографіям на сайті.

Всі фото на сайті зроблено фахівцями 3DPENART і відповідають виду 3д ручки в реальності. Купуйте і приємно дивуйтеся!

 

7. Соціальні проекти, виставки, ярмарки.

Ми беремо участь у соціальних проектах, сімейних ярмарках, виставках і пропонуємо всім бажаючим безкоштовно повчитися малюванню 3д ручкою. Слідкуйте за корисною інформацією на нашому сайті і в блозі і можливо наступним учасником 3д малювання будете ви!

 

8. Готовність до співпраці.

Ми пропонуємо хороші умови співпраці в незалежності від того, чи готові Ви продавати 100 од. товару або для Вас це перша спроба відкрити свою справу. Заробляйте більше разом з нами!

 

Ми відкриті до Ваших пропозицій і готові розвиватися, радувати і дивувати!

Робіть покупку із задоволенням, всі турботи ми візьмемо на себе!

 

 

Підтримайте наш проект.

Жміть поділитися в соц. мережах.

Інтернет-магазин 3d ручок

3dpenart.com.ua

По всім запитанням телефонуйте

098 476 36 82

Доставка

Експрес доставка по всій Україні. Доставляємо товари за 24 години. Більш ніж 355 пунктів видачі посилок.

Варіанти оплати

Ви можете оплатити покупку  готівкою при отриманні посилки

або банківською картою.

Співпраця

Ми є офіційним представником

3д ручки на території України

та пропонуємо найкращі умови

для наших партнерів.

© 2018, 3DPENART - the future is NOW

Україна. м. Вінниця